Aktualności
„TECHNIKI RELAKSACYJNE DLA ODRABIAJĄCYCH” wtorek 12.30-14.00 prowadzący mgr Kinga Klaś-Pupar
pierwsze niedzielne zajęcia dla odrabiających prowadzone przez mgr Agnieszkę Besler odbędą się 19 października.
Sekcja narciarska WUM zaprasza na zimową przygodę w przerwie semestralnej!
w dniu 11.06 siłownia dla odrabiających 11:30-13:00 u Pana mgr Pawła Miaskiewicza została odwołana.
ZASADY ZAPISÓW NA ZAJĘCIA prowadząca dr Anna Sobianek