Uwaga Studenci !!!

Przypominamy, że w dniach 08 -11.11.2018r. w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym będą odbywać się zawody sportowe

organizowane przez Polski Związek Taekwondo, w związku z tym wszystkie zajęcia odbywające się w tych dniach na salach:

hala sportowa,

sala sportów walki,

sala taneczna,

Zostają odwołane.

Zajecia w pozostałych salach powinny odbyć się bez przeszkód.

Nowa Grupa zaliczająca WF na Siłowni!

Powstała nowa grupa zajęć na Siłowni,  poniedziałki godzina 09:30 Chętnych zapraszamy do zapisów u trenera mgr Tomasz Koziński lub przez system zapisów.

Brak możliwości rejestracji w systemie zapisów

Problemy z weryfikacją konta wynikają z braku danej osoby w bazie studentów, która oparta jest na listach przesłanych nam przez poszczególne Dziekanaty. Studentów, którzy otrzymują taką informację prosimy o kontakt z właściwym Dziekanatem.

Rejestracja będzie możliwa po uaktualnieniu list studentów.

Przesunięcie włączenia systemu zapisów! NIEDZIELA 19.00!

UWAGA!!!! Z UWAGI NA ODBYWAJĄCE SIĘ W DNIU DZISIEJSZYM DNI ADAPTACYJNE

SYSTEM LOGOWANIA NA ZAJĘCIA Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO ZOSTANIE URUCHOMIONY W NIEDZIELĘ (30.09) o godz. 19.00.

Rejestracja i zapisy na zajęcia Wychowania Fizycznego odbędą się 28.09.2018 godz. 18:00

Uwaga !!! przed zalogowaniem do Systemu, należy zapoznać się z Ogólnymi Zasadami Rejestracji na Zajęcia z Wychowania Fizycznego !!!

Rejestracja i zapisy na zajęcie odbędą się