Jesteś tutaj

Pracownicy

Mgr Jerzy Chrzanowski - kierownik Studium
starszy wykładowca dalej

kontakt: tel: 502-299-867, mail: jerzy.chrzanowski@wum.edu.pl


Mgr Bożena Glinkowska - z-ca kierownika d.s. dydaktycznych
starszy wykładowca,

Koordynator Medycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
 kierownik zespołu ds. FIZJOTERAPII dalej

kontakt: mail: boglinkowska@o2.pl


Mgr Paweł Miaskiewicz
starszy wykładowca
kierownik zespołu ds. RATOWNICTWA MEDYCZNEGO dalej

kontakt: tel: 603-976-436,

Mgr Kinga Klaś-Pupar
wykładowca
Kierownik zespołu ds. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH dalej

kontak: tel: 604-775-765, mail: kinga.klas@wum.edu.pl
 

 

Mgr Mariusz Mirosz

Instruktor

kontakt: tel: 517-508-835 , mail: maly.wb@wp.pl
 

Mgr Grażyna Prokurat                     
starszy wykładowca dalej
kontakt: tel: 501-375-334, mail: grazynaprokurat@wp.pl


Mgr Jerzy Skolimowski
wykładowca dalej

kontakt: tel: 601-246-823, mail: skolpol-sport@wp.pl

Mgr Antoni Stradomski
starszy wykładowca

kontakt: tel: 606-756-405, mail: astradomski@op.pl

Mgr Jacek Szczepański
starszy wykładowca dalej

kontakt: tel: 503-501-484, mail: jszczep.coach.am@wp.pl

Mgr Marzena Walenda
instruktor dalej

kontakt: mail: marzena.walenda@wum.edu.pl

Mgr Jerzy Rudzik
starszy wykładowca dalej

kontakt: tel: 604-074-112, mail: jerzy_rudzik@wp.pl


Mgr Tomasz Koziński
wykładowca dalej

kontakt: tel: 602-199-338, mail: tobeko@op.pl

Mgr Agnieszka Besler
instruktor  dalej

kontakt: tel: 501-248-786, mail: agnieszka.besler@wum.edu.pl


Mgr Anna Sobianek
instruktor dalej

mail: aniasobianek@gmail.com

 

 

Mgr Paweł Krawczyk

Instruktor dalej

kontakt: mail: pawel.krawczyk15@wp.pl

Mgr Krzysztof Gawin 

Instruktor dalej

kontakt: tel. 667-176-985 mail: krzysztof.gawin@wum.edu.pl