mgr Agnieszka Besler

(Instruktor)

- mgr Wychowania Fizycznego, absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Trener pływania II klasy, instruktor ratownictwa wodnego. Instruktor fitness i pilates, nauczyciel jogi. Instruktor narciarstwa zjazdowego, kulturystyki, gimnastyki sportowej, piłki siatkowej, nordic walking. Uczestniczka licznych szkoleń, konwencji i warsztatów z zakresu fitness, body & mind, pływania.

Ze sportem związana od dziecka, trenowała gimnastykę sportową i skoki do wody. Na Uczelni prowadzi zajęcia z pływania, jogi, fitness, stretching, pilates.

Prowadząc zajęcia, szczególny nacisk kładzie na metodykę nauczania, bezpieczeństwo, prawidłową technikę, różnorodność ćwiczeń, świadomość własnego ciała a także miłą atmosferę.