mgr Agnieszka Besler

Agnieszka Besler mgr wychowania fizycznego, absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, trener pływania II klasy, instruktor fitness, pilates, kulturystyki, piłki siatkowej, gimnastyki, Nordic Walking, starszy ratownik WOPR.

Obecnie, pracując w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, prowadzi zajęcia programowe z pływania i ratownictwa wodnego dla kierunku Ratownictwo Medyczne oraz zajęcia fitness, Pilates i Nordic Walking według autorskich programów nauczania. Jest organizatorem kursów na stopień młodszego ratownika Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego dla studentów naszej Uczelni.

Entuzjastka aktywności fizycznej od najmłodszych lat. W dzieciństwie trenowała skoki do wody i pływanie. Miłość do sportów wodnych pozostała, a pojawiły się również inne zainteresowania. Fitness to jej pasja, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach. Trening prozdrowotny to jej dewiza, specjalizuje się w zajęciach Pilates, gdzie szczególną uwagę zwraca na to, jak ważne jest utrzymywanie prawidłowej postawy ciała.