Nowa Grupa zaliczająca WF na Siłowni!

Powstała nowa grupa zajęć na Siłowni,  poniedziałki godzina 09:30 Chętnych zapraszamy do zapisów u trenera mgr Tomasz Koziński lub przez system zapisów.

Brak możliwości rejestracji w systemie zapisów

Problemy z weryfikacją konta wynikają z braku danej osoby w bazie studentów, która oparta jest na listach przesłanych nam przez poszczególne Dziekanaty. Studentów, którzy otrzymują taką informację prosimy o kontakt z właściwym Dziekanatem.

Rejestracja będzie możliwa po uaktualnieniu list studentów.

Przesunięcie włączenia systemu zapisów! NIEDZIELA 19.00!

UWAGA!!!! Z UWAGI NA ODBYWAJĄCE SIĘ W DNIU DZISIEJSZYM DNI ADAPTACYJNE

SYSTEM LOGOWANIA NA ZAJĘCIA Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO ZOSTANIE URUCHOMIONY W NIEDZIELĘ (30.09) o godz. 19.00.

Rejestracja i zapisy na zajęcia Wychowania Fizycznego odbędą się 28.09.2018 godz. 18:00

Uwaga !!! przed zalogowaniem do Systemu, należy zapoznać się z Ogólnymi Zasadami Rejestracji na Zajęcia z Wychowania Fizycznego !!!

Rejestracja i zapisy na zajęcie odbędą się

Dodatkowe zajęcia

Uprzejmie informujemy, że 19.06.201 (Wtorek) i 26.06.2018 ( wtorek) o godzinie 20:00 istnieje możliwość odrobienia zajęć WF na Ciołka 27 - zajęcia Tai Chi ( karta AZS)

Obóz jeździecki dla każdego.

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza na obóz jeździecki dla początkujących i zaawansowanych w Klubie Jeździeckim „Deresz” w Nowym Dworze k/Bydgoszczy.

Zajęcia prowadzone przed doświadczonych trenerów skoków i ujeżdżenia.