UWAGA!!! NOWE ZASADY ZALICZENIE PRZEDMIOTU WYCHOWANIE FIZYCZNE 2019/2020

Z UWAGI na niezrozumiałą dla nas decyzję Dyrekcji CSR o niewpuszczeniu pracowników Studium WFiS do budynku Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego i uniemożliwienie w ten sposób poprowadzenia zajęć online niektórym trenerom, zmuszeni jesteśmy zrezygnować z takiej formy zajęć i zaliczenia przedmiotu.

UWAGA! JEDYNĄ FORMĄ ZALICZENIA BĘDZIE PRZESŁANIE (DO NAUCZYCIELA U KTÓREGO SĄ PAŃSTWO ZALOGOWANI NA ZAJĘCIA - W GRUPACH SPRZED PANDEMII) KONSPEKTÓW/OPISÓW ZAJĘĆ SPORTOWYCH.

PLAN DODATKOWYCH ZAJĘC SPORTOWYCH ONLINE - 01.06-07.06

UWAGA!

Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów na zajęcia. Wystarczy w wybranym dniu po prostu na konkretne zajęcia.

PLAN DODATKOWYCH ZAJĘC SPORTOWYCH ONLINE - LINK

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE PLATFORMY:

1. MEET.JIT.SI

ZAJĘCIA RELAKSACYJNE DLA PERSONELU MEDYCZNEGO

Zajęcia relaksacyjne dla personelu medycznego

Zapraszamy wszystkich pracujących na pierwszej linii frontu walki z pandemią na zajęcia relaksacyjne online, pomagające w likwidowaniu napięcia fizycznego, uspokojeniu emocji, wyciszeniu umysłu oraz radzeniem sobie ze stresem i skutkami jego oddziaływania na organizm.
W programie trening autogenny Schultza, relaksacja progresywna Jacobsona, relaks metodą Feldenkraisa, wizualizacja, ćwiczenia oddechowe, wyciszające, techniki relaksacyjne Dalekiego Wschodu – elementy Tai Chi, Chi Kung, Jogi.

TAI CHI ONLINE!

Sekcja Tai Chi KU AZS WUM zaprasza wszystkich studentów na zajęcia Tai Chi online w czwartki w godzinach 18.00-19.30. Treningi dla początkujących, znajomość Tai Chi nie jest wymagana, potrzebny jest natomiast komputer, laptop lub tablet z kamerą i dostępem do Internetu oraz trochę przestrzeni do ćwiczenia.

UWAGA! ZALICZENIE ZAJĘĆ PO PRZERWIE

Przypominamy, że warunkiem zaliczenia godzin zrealizowanych w systemie zdalnym będzię wykonanie wybranego zestawu ćwiczeń przygotowanego przez naszych trenerów (informacje >>tutaj), lub wykonanie własnego zestawu z wykorzystaniem zaproponowanych ćwiczeń.

#zostanWDomu

#cwiczZeStudiumWFiSWUM

ZAPRASZAMY DO ĆWICZENIA ZE STUDIUM WFiS!

Zapraszamy do ćwiczeń wraz ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu!

Na naszym profilu FB (TUTAJ) umieszczamy filmy przygotowane przez naszych wykładowców.

Zapraszamy także na nasz katał na Youtube (TUTAJ), gdzie znajdziecie nasze wszystkie filmy szkoleniowe.

Ponizej znajdziecie też dokumenty pdf z przygotowanymi programami ćwiczeń.

Nowe grupy WF!!!

UWAGA !!!
Zapraszamy do nowoutworzonych grup wychowania fizycznego.
Poniżej terminy i godziny zajęć:

Nordic Walking – relaks w plenerze.

Dodatkowe treningi Fitness w sesji poprawkowej!

Zapraszamy na dodatkowe treningi Fitness w sesji poprawkowej!

Prowadząca: Paulina Podlasin

Możliwość odrobienia nieobecności na zajęciach WF!

Uczestnictwo w 3h warsztatów= 2 obecności

Uczestnictwo w 1h warsztatów= 1 obecność

CZWARTEK 13.01

Sala 2.47 CSR WUM