Jesteś tutaj

Pracownicy

Mgr Jerzy Chrzanowski - kierownik Studium
starszy wykładowca dalej

kontakt: tel: 502-299-867, mail: jerzy.chrzanowski@wum.edu.pl


Mgr Bożena Glinkowska - z-ca kierownika d.s. dydaktycznych
starszy wykładowca,

kierownik zespołu ds. FIZJOTERAPII dalej

kontakt: mail: bozena.glinkowska@wum.edu.pl


Mgr Paweł Miaskiewicz
starszy wykładowca
kierownik zespołu ds. RATOWNICTWA MEDYCZNEGO dalej

kontakt: tel: 603-976-436, pawel.miaskiewicz@wum.edu.pl

Mgr Kinga Klaś-Pupar
wykładowca
Kierownik zespołu ds. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH dalej

kontak: tel: 604-775-765, mail: kinga.klas@wum.edu.pl
 

 

Mgr Mariusz Mirosz

Instruktor

kontakt: tel: 517-508-835 , mail: mariusz.mirosz@wum.edu.pl
 

Mgr Grażyna Prokurat                     
starszy wykładowca dalej
kontakt: tel: 501-375-334, mail: grazyna.prokurat@wum.edu.pl


Mgr Jerzy Skolimowski
wykładowca dalej

kontakt: tel: 601-246-823, mail: jerzy.skolimowski@wum.edu.pl

Mgr Antoni Stradomski
starszy wykładowca

kontakt: tel: 606-756-405, mail: astradomski@op.pl

Mgr Jacek Szczepański
starszy wykładowca dalej

kontakt: tel: 503-501-484, mail: jacek.szczepanski@wum.edu.pl


Mgr Marzena Walenda
instruktor dalej

kontakt: mail: marzena.walenda@wum.edu.pl

Mgr Jerzy Rudzik
starszy wykładowca dalej

kontakt: tel: 604-074-112, mail: jerzy_rudzik@wp.pl


Mgr Tomasz Koziński
wykładowca dalej

kontakt: tel: 602-199-338, mail: tomasz.kozinski@wum.edu.pl

Mgr Agnieszka Besler
instruktor  dalej

kontakt: tel: 501-248-786, mail: agnieszka.besler@wum.edu.pl


Mgr Anna Sobianek
instruktor dalej

mail: anna.sobianek@wum.edu.pl

 

 

Mgr Paweł Krawczyk

Instruktor dalej

kontakt: mail: paweł.krawczyk@wum.edu.pl

Mgr Krzysztof Gawin 

Instruktor dalej

kontakt: tel. 667-176-985 mail: krzysztof.gawin@wum.edu.pl