Mgr Krzysztof Gawin

Krzysztof Gawin, magister dietetyki, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, instruktor sportu ze specjalnością kulturystyka. Dodatkowo uzyskał absolutorium na Wydziale Fizyki Uniwersytetu WarszawskiegoW Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pracuje jako instruktor i prowadzi zajęcia ze studentami z wychowania fizycznego.

Przygodę ze sportem zaczął od sportów walki. Jest posiadaczem brązowego pasa (2 kyu) w karate, później trenował boks w WKS Gwardia Warszawa. Równolegle był członkiem sekcji tenisa CWKS Warszawa. Następnie zajął się sportami siłowymi i był zawodnikiem Trójboju Siłowego AZS UW. Dodatkowo jest pasjonatem sportów wytrzymałościowych i hobbistycznie przebiegł kilkanaście maratonów.

Podczas studiów założył kółko naukowe “Żywienie w sporcie”, stworzył własny program do analizy jadłospisu. Prowadzi wykłady z zakresu żywienia w sporcie na konferencjach, kursach i  warsztatach.