Uwaga!!! Przypominamy o zasadach zaliczenia zajeć z wychowania fizycznego!

W związku z dużą ilością zapytań o liczbę potrzebnych obecności do zaliczenia (itp.) przypominamy:

Zasady odbywania zajęć z wychowania fizycznego (całość: tutaj)

"2.      Podstawą uzyskania przez studenta zaliczenia z wychowania fizycznego jest:

a)      systematyczne uczestnictwo we wszystkich zajęciach (*student może uzyskać zaliczenie już przy 80% frekwencji, jeśli cyklicznie realizuje program zajęć u tego samego prowadzącego; przywilej ten nie dotyczy studentów, którzy uczęszczają na zajęcia niesystematycznie zmieniając przy tym prowadzącego),"

W przypadku systematycznego uczęszczania na zajęcia z wychowania fizycznego obowiązuje limit 12 obecności. W przypadku przeniesienia zajęć na kolejny semestr (nawet w przypadku braku kilku godzin) lub niesystematycznego uczęszczania na zjąecia obowiązuje wymiar 30 godzin (15 obecności).