PROBLEMY Z REJESTRACJĄ - Brak studenta na liście.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że Studium Wychowania Fizycznego i Sportu nie ma możliwości innej weryfikacji Państwa danych (numer indeksu, imię i nazwisko, rok, kierunek, wydział) niż poprzez listy które otrzymaliśmy z poszczególnych Dziekanatów.

Na początku semestru (zarówno zimowego jak i letniego) zwracamy się z prośbą do Waszych Dziekanatów o AKTUALNE i kompletne listy. Jeżeli występuje u Państwa problem z rejestracją ("nie ma Pana/Pani na liście studentów") na 99% oznacza to, że nie ma Państwa na listach które otrzymaliśmy. Jako, że nie znamy Waszej sytuacji (niektórzy rezygnują, przepisują się, dostają się nowi) MUSIMY polegać na informacjach z Dziekanatu.

Dlatego w przypadku problemów z weryfikacją odsyłamy Was właśnie tam.

Serdecznie przepraszam za utrudnienia - trwają prace nad poprawieniem naszego systemu - ale póki co nie możemy nic więcej zrobić.

Jerzy Chrzanowski