Ogłoszenie dla pracowników Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Szanowni Państwo,

Klub Uczelniany AZS wraz ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza wszystkich pracowników Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na zajęcia sportowe i rekreacyjne:

Sekcje sportowe AZS

Wykaz sekcji umieszczony jest na stronie www.azs.wum.edu.pl w zakładce NASZE SEKCJE. Nie muszą Państwo posiadać legitymacji AZS - wystarczy identyfikator Uczelni, choć oczywiście namawiamy serdecznie do wstąpienia w szeregi organizacji sportu akademickiego z 200 letnią tradycją. Udział we wszystkich sekcjach jest bezpłatny. Zapisy bezpośrednio u trenerów prowadzących zajęcia. Kontakt oczywiście na stronie www przy wykazie sekcji.

Zajęcia dla pracowników WUM

Wykaz zajęć umieszczony jest na stronie www.azs.wum.edu.pl w zakładce DLA PRACOWNIKÓW WUM. Z uwagi na współfinansowanie tych zajęć z Funduszu Świadczeń Socjalnych udział w takich zajęciach, zgodnie z przepisami podlega opodatkowaniu. Jego wysokość zależy od kosztów organizacji zajęć i Państwa dochodu, dlatego teraz jest niemożliwa do określenia. Nie jest to jednak wysoka kwota - dla przykładu udział w zajęciach na pływalni - 1 godzina w tygodniu przez cały semestr to koszt ok 25 zł.

Zapisy na te zajęcia z uwagi na wymóg podpisania zgody na dodatkowe opodatkowanie bezpośrednio w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu przy ul. Żwirki i Wigury 81A (dawniej UNIMED). Zapisy od 27.10 (piątek) 9.00-15.30

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie aktualnego ubezpieczania NNW.

Serdecznie zapraszamy!