mgr Marzena Walenda

Mgr Marzena Walenda

**************************************************************************

Jest magistrem wychowania fizycznego warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Instruktor sportu w dyscyplinach będących jej największymi pasjami: Fitness, Shorin-ryu Karate oraz pływania. Na naszej uczelni prowadzi zajęcia ruchowe na pływalni dla kierunku fizjoterapia oraz zajęcia fitness dla pozostałych kierunków.

Od najmłodszych lat związana z aktywnością fizyczną – zaczynając od pływania, poprzez karate do przeróżnych form fitness.

Regularnie podnosi swoje kwalifikacje związane z fitness biorąc  udział w warsztatach, konwencjach i innych imprezach sportowych. Ukończyła szkolenia z zakresu metody Pilates,  aqua aerobic, core board. Jest również współorganizatorką i prezenterką Warszawskich Maratonów Fitness.

Posiada stopień 2 dan w Shorin-ryu Karate oraz 1 dan w Okinawa Kobudo. Regularnie uczestniczy w szkoleniach, kongresach, międzynarodowych stażach oraz zawodach Shorin-ryu Karate. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski Shorin-ryu Karate oraz trzykrotna Otwartych Mistrzostw Europy. Obecnie przygotowuje się do Mistrzostw Świata w 2013 w Japonii, na Okinawie.

Ukończyła Kurs Menadżera Imprez Sportowych oraz Szkołę Charakteryzacji. Pasjonują ją podróże, szczególnie w najodleglejsze zakątki świata . Uwielbia polską muzykę rockową, wszystko, co wiąże się ze zdrowym odżywianiem, wizaż i charakteryzację oraz swoje koty.

***********************************************************************************************************