Jesteś tutaj

Nowe grupy WF!!!

UWAGA !!!
Zapraszamy do nowoutworzonych grup wychowania fizycznego.
Poniżej terminy i godziny zajęć:

Nordic Walking – relaks w plenerze.
Zajęcia dla osób chcących pospacerować z kijkami na świeżym powietrzu. Należy być przygotowanym do wyjścia na zewnątrz. Sprzęt do dyspozycji. W razie niepewnej pogody zajęcia relaksacyjne w sali.  Spotkanie przed zajęciami CSR sala 2.79. Prowadzący mgr Kinga Klaś-Pupar.
Zapraszamy w poniedziałki w godz. 14.30-16.00

Techniki relaksacyjne
Zajęcia dla osób chcących zapoznać się z zasadami właściwego odpoczynku oraz technikami relaksacyjnymi z kręgu nauki zachodniej oraz systemami relaksacyjnymi Dalekiego Wschodu. Prowadzący mgr Kinga Klaś-Pupar.
Zapraszamy we wtorki w godz. 14.30-16.00 

Rehabilitacja w wodzie
Zajęcia dla osób chcących popracować na swoją sprawnością oraz kondycją kręgosłupa w środowisku wodnym. Umiejętność pływania wskazana, ale nie jest konieczna. Nie wymagamy również zwolnienia lekarskiego z zajęć wychowania fizycznego. Prowadzący mgr Kinga Klaś-Pupar.
Zapraszamy w środy w godz. 11.30-13.00 

Stretching
Ćwiczenia poprawiające gibkość – praca nad prawidłową mobilnością stawów i elastycznością mięśni. Zajęcia dla osób, które chcą zachować młodość i zdrowie! Trening przydatny we wszystkich dyscyplinach sportu i rekreacji ze szczególnym wyróżnieniem tańca, gimnastyki, łyżwiarstwa figurowego, sportów sylwetkowych. Prowadzący mgr Kinga Klaś-Pupar.
Zapraszamy w środy w godz. 13.00-14.30 

Zdrowy kręgosłup metodą FMS
Trening funkcjonalny oparty o metodę FMS (Functional Movement System). Kształtowanie fundamentalnych wzorców ruchowych, leżących u podstaw motoryczności człowieka. Trening funkcjonalny i stabilizujący to nowoczesna metoda treningu w problemach z postawą ciała, kręgosłupem, równowagą. Ćwiczenia przy użyciu nowoczesnych przyborów i przyrządów równoważnych. System bardzo dobrze sprawdzający się w  również w kształtowaniu sylwetki. Prowadzący mgr Kinga Klaś-Pupar.
Zapraszamy w środy w godz. 14.30-16.00

Kształtowanie sylwetki metodą FMS
Zajęcia podobne do opisanych powyżej z mocniejszym akcentem na kształtowanie sylwetki - rzeźbienie talii, pośladków, ud, łydek, pozbywanie się zbędnego tłuszczu, poprawianie siły i wytrzymałości, a co z tym idzie kształtu i wyglądu mięśni. Prowadzący mgr Kinga Klaś-Pupar.
Zapraszamy w czwartki w godz. 14.30-16.00