Jesteś tutaj

Komunikat Transportowy - SESTRIERE 2020

Komunikat Transportowy Jafi Sport
AUTOKAR WUM - SESTRIERE
01-09.02.2020

Wyjazd z Warszawy -  zbiórka SOBOTA (1.02.2020) o godz. 14:00, wyjazd 14:30 przy ul. Księcia Trojdena 2 C, Centrum Sportowo Rekreacyjne WUM.

UWAGA!!!
Prosimy o przestrzeganie poniższego regulaminu:
Limit rzeczy do zabrania na jedną osobę.: 1 torba podróżna do 23 kg (jeżeli mają Państwo wybór prosimy  nie zabieranie walizek plastikowych), 1 komplet snowboardowy lub narciarski (deska + buty) koniecznie zapakowane w pokrowce, 1 bagaż podręczny do 10 kg (do środka autokaru). Spóźnienie 20 minutowe na odjazd autokaru spowoduje zwolnienie organizatorów z obowiązku zabrania danej osoby na wyjazd (ta zasada dotyczy również spóźnienia powyżej 15 minut na postojach podczas podróży).


Informacje dotyczące podróży:
1. Przewidywany czas dojazdu to ok. 24 godziny
2. Przed wejściem do autokaru prosimy o zgłoszenie się do pilota w celu potwierdzenia obecności.
3. Obowiązuje całkowity zakaz przewożenia substancji zabronionych oraz obowiązują limity na przewóz alkoholu oraz wyrobów tytoniowych należnych dla danego miejsca wyjazdu. Prosimy o ich przestrzeganie.
4. Każdy pasażer jest zobowiązany do przestrzegania przepisów porządkowych obowiązujących w transporcie oraz zaleceń obsługi autokaru.
5. Pasażer odpowiada za szkody wyrządzone Przewoźnikowi (w tym szczególnie za zniszczenia wyposażenia autokaru) i innym Pasażerom na zasadach ogólnych przewidzianych przepisami Kodeksu Cywilnego.
6. Prosimy pamiętać o zabraniu dokumentów na wyjazd (konieczny dowód osobisty lub paszport) – Jafi Sport nie odpowiada za brak ważnego dokumentu pasażera i ewentualne problemy z tym związane w przypadku kontroli dokumentów.
7. W przypadku, gdy autokar jest wyposażony w pasy bezpieczeństwa Pasażer jest zobowiązany do korzystania z tych pasów podczas podróży.


Autokar - powrót do Polski
Godziny odjazdu w dniu  08.02.2020  (sobota) odbędzie się w godzinach 21:00-22:00 (godzina zostanie potwierdzona przez rezydenta na miejscu dzień przed wyjazdem).